הלווה חוץ בנקאית

כל כך הרבה פעמים בחיים אנו מגיעים למצבים שאנו זקוקים להלוואה. זה קורה הרבה פעמים לפני אירועים משמחים, בהם יש צורך להוציא כספים על האירוע: בר מצווה לילד, חתונה או לידה של תינוק חדש. זה קורה לפני שאנו רוכשים בית וצריכים עוד הלוואה בנוסף למשכנתא כדי לרהט את הבית, או במקרה שאנו צריכים לערוך שיפוצים בבית. נטיית לבנו הראשונית תהיה לפנות לבנקים ולברר על הלוואות המתאימות למה שאנחנו צריכים. אבל למה בעצם?

הלוואות נוספות

כיום, מלבד האפשרות לקחת הלוואה בבנק, ניתן לקחת הלווה חוץ בנקאית. מה זה בעצם אומר? זוהי הלוואה שניתנת על ידי גורמים אחרים שהם אינם הבנק, ועל כן לא תלויים בשום בנק. זהו גם היתרון הגדול עבור מי שזקוק לכסף – הוא אינו צריך שום אישור מהבנק שלו ואינו מוגבל למסגרת האשראי הקיימת בבנק.

מי נותן הלווה חוץ בנקאית?

הלווה חוץ בנקאית ניתנת על ידי גומרים שונים כמו חברות האשראי, חברות ביטוח שונות, חברות המתעסקות בנושאים פיננסיים וכספיים ונותנות הלוואות ועוד. ניתן לקחת בהם הלווה חוץ בנקאית קטנה, אך גם הלווה חוץ בנקאית בסכומים גדולים במיוחד. היתרונות של הלווה חוץ בנקאית ברורים: אין הרבה התעסקות סביב ההלוואה, אין צורך להביא אישורים, תדפיסים, ערבים ועוד. בנוסף, ההלוואה ניתנת במהירות וכמעט באופן מיידי, דבר אשר יכול להיות קריטי עבור הלוקח את ההלוואה אשר זקוק לכספים במהירות. וכמובן, היתרון הגדול ביותר הוא בכך שמדובר בגורם חוץ בנקאי, דבר אשר אינו משפיע על ההגדרה של חשבון הבנק שלך כלל ועיקר.

מה החסרונות של הלוואה חוץ בנקאית ?

ראשית, צריך לשים לב טוב טוב מי נותן לך הלווה חוץ בנקאית. מומלץ לפנות לגופים מסודרים ומאורגנים אשר פועלים באופן חוקי ומכובד, ולהיזהר מלפנות לגורמים מפוקפקים, דבר אשר עלול לפגוע בכם בהמשך. בנוסף, חשוב לדעת כי הלווה חוץ בנקאית כוללת, לרוב, ריביות גבוהות יחסית, דבר אשר עלול לגרום להלוואה להיות לא כדאית ולא משתלמת. מומלץ לברר מראש את כל התנאים והריביות ולא להתפתות לכסף המהיר שתקבלו, כדי שתוכלו להחזיר את ההלוואה בתנאים שנקבעו ובצורה מסודרת ואחראית.

Business photo created by yanalya – www.freepik.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *